Deniz Temizlik Maddeleri Kimya San. Tic. Aş.

Deniz Kimya güvenilirliği, kalitesi ve yenilikçi çalışmalarıyla tanınmaktadır. Etkin pazarlama ve dağıtım kabiliyeti ile müşterilerinin her zaman yanında olmayı ilke edinmiştir. 1993 yılında endüstriyel temizlik maddeleri üretmek üzere kuruldu. 5000 m2 kapalı alanda üretimini sürdürmekte olup günlük üretim kapasitesi 100 tondur. Temizlik sektöründeki uzun geçmişi, 'müşterimiz en iyisine layıktır' sloganı ile Türkiye genelindeki 50 bayi ve 180'in üzerindeki ürün çeşidi ile tüm kurum ve kuruluşlara satış ve satış sonrası hizmet vermektedir.

Başlıca üretim konuları, çamaşır hijyeni, mutfak hijyeni, bina bakımı ve kişisel hijyen dir. Tüm ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü ve Sağlık Bakanlığı üretim izin belgelerine haizdir. Ayrıca firmamız 2002 yılından itibaren ISO 9001 kalite yönetim ve ISO 14001 çevre yönetim sistemleri belgelendirme çalışmalarını tamamlayarak toplam kalite anlayışını hızla geliştirmektedir.

Girişimcilik, çevreye saygı ve çevreyi koruma, daha yüksek kalite, uygun fiyat hedefimizdir.

Lokantaları, yemek fabrikalarını, sanayi kuruluşlarını, otelleri ,hastaneleri,resmi ve özel bütün kuruluşları bayilerimiz hergün giderek ziyaret emektedir. Ürünlerimizi kullanan müşterilerin teveccühü bizleri daha da güçlendirmekte ve cesaretlendirmektedir. Kalitemizden ödün vermeksizin çalışmakta , kurduğumuz ARGE departmanı ile dünyadaki gelişmeleri günü gününe takip etmekteyiz. Birçok firmaya fason olarak üretim yapmaktayız.

İki yıldır ülke dışındaki girişimlerimizi hızlandırarak ürünlerimizi tanıtmakta ve bunun için gerekli fuarlara katılmaktayız, ihracatımız artarak gelişmekte, ülkemize döviz getirmenin kıvancını yaşamaktayız.

Bu yüksek moral ile ürünlerimizi geleceğe, bir sonraki döneme hazırlıyoruz.

Deniz Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş. bu süreçte ihtiyaçlara yönelik olarak firma stratejilerini belirlemektedir. Piyasadan gelen talep üzerine evsel ürünlerin de imalatına başlandı, her geçen gün artan çeşitlerimiz yüksek kalite ve uygun fiyatlarla müşterinin beğenisine sunulmaktadır.

Geleceğe umutla bakarken daha iyiyi yapabilmek, birlikte çalışmanın yarattığı gücü ve sinerjiyi arttırmak dileğimizdir.

www.denizkimya.com.tr